Location
Antwerp, ANTWERPEN, Belgium, Belgium
Posted on
Oct 03, 2021
Profile
We zoeken een HR Business Partner met retail ervaring die ons team tijdelijk kan versterken.
Als HR Business Partner ben je eerste aanspreekpunt voor onze vestigingen in het land en neem je actief deel aan het ontwikkelen en implementeren van een performant HR beleid. Je rapporteert in deze functie aan de HR manager en je hebt een andere HR Business Partner als collega.
Wat ga je doen?
Als HR business partner retail verzeker je de wisselwerking tussen het management en de medewerkers. Je gaat daarom ook ter plaatse in onze verschillende vestigingen, zowel in Vlaanderen, Brussel als Wallonië en je houdt de vinger op de pols.
Je fungeert als een centraal aanspreekpunt wat betreft HR gerelateerde vraagstukken. Je biedt advies en ondersteuning aan medewerker en leidinggevenden.
Je coacht het lijnmanagement en biedt tevens operationele hulp bij HR vraagstukken of problematieken (ziekte, ontslagdossiers, opleiding, …) Je bent in staat om een vertrouwensband op te bouwen met elke medewerker.
Je brengt het HR beleid binnen de onderneming naar het ‘next level’ door sterk in te zetten op projectmatig werk. Je gaat aan de slag met de uitdagingen binnen het bedrijf en je verbetert/stelt HR processen op.
Je verzorgt de reporting in samenspraak met het management en zorgt voor een goed sociaal klimaat
Wie ben je ?
Je hebt een diploma in HR of evenwaardig
Je hebt ervaring in de rol van HR Business Partner retail, je weet wat het is om met werknemers te werken op verschillende locaties
Je bent een ondernemer, je kijkt vooruit en denkt oplossingsgericht
Je bent een uitgesproken Team Player
Je bent vlot in het Nederlands en Frans
Wat bieden we je:
Een competitief verloningspakket met extralegale voordelen.
Een jonge en dynamische werkomgeving.
Werken voor de wereldwijde marktleider van Premium Fashion brands.
Een tijdelijk contract – duurtijd overeen te komen maar niet langer dan 5 maand.
PVH BRANDS BELGIUM en onze merken, TOMMY HILFIGER en CALVIN KLEIN, zetten zich in voor een inclusieve en diverse gemeenschap van medewerkers met een sterk samenhorigheidsgevoel. Wij geloven dat we beter worden van alle vormen van diversiteit, en zijn er trots op te kunnen werken met toptalent uit alle lagen van de bevolking en hoeken van de wereld. In de geest van inclusiviteit worden gekwalificeerde sollicitanten in overweging genomen zonder rekening te houden met leeftijd, etniciteit, geschiktheid, geslacht, genderexpressie, genderidentiteit, nationaliteit, ras, religie of seksuele geaardheid.
JOIN OUR FAMILY #DESIGNYOURFUTURE
Company info